In maart 2010 brengt toneelgroep MaandaG uit Vught zijn nieuwste productie op de planken: ‘De Laatste Groet’ van Nelleke Zeegers. Zij tekent, evenals vorig jaar, voor de regie. Deze hilarische zwarte komedie staat borg voor een absurde voorstelling.
In ‘De Laatste Groet’ maakt het publiek kennis met een bont gezelschap dat bijeenkomt voor het afscheid van vader. Vanaf het eerste moment gaat het mis. Familie, vrienden en kennissen worden verrast door het leven van vader, dat niet helemaal zo verlopen is als men dacht. Vader was dan ook een bijzondere man. En...onverwacht anders dan gedacht. Wat bedoeld is als een waardig eerbetoon aan de overledene, mondt uit in een leugenachtig, hypocriet beeld van het leven. De vraag is echter of de nabestaanden en de gasten het recht hebben om hem te veroordelen.
De Vughtse toneelgroep MaandaG repeteert en speelt sinds jaar en dag in het AZC (de voormalige Isabellakazerne aan de Reutsedijk in Vught). De groep is bij een trouwe schare bezoekers vermaard om haar verrassende en onderhoudende voorstellingen.
"De Laatste Groet" is in 2010 te zien op 18, 19 en 20 maart om 20.30 uur in het AZC Vught, Reutsedijk 7. Kaarten a 10 euro, te reserveren bij toneelgroepmaandag@gmail.com of via 073-5511396. Of aan de kassa.